Luster Centio 72174 čierny
Kód: 222475
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| EAN: | 5996595721749 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo, sklenené dymové tienidlá, na žiarovky 4x max 40W E27. |
| Šírka: | 78 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CENTIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
