Luster Calista 3060 čierny
Kód: 213808
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250330600 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo CALISTA. |
| Šírka: | 89 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 5x max 28W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna + biela |
| Ďalšie funkcie: | možnosť samostatného vypínania a zapínania vrchných a spodných žiaroviek |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CALISTA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
