Luster Art Flower 1956 biele sklo+zlatý dekor
Kód: 189993
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250319568 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Luster s ručne maľovanými kvietkami. Biele sklenené alabastrové tienidlo s kresbou. Výška sa dá nastaviť. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ART FLOWER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
