Luster Anastasia 2630 chróm/hnedá
Kód: 201056
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250326306 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo ANASTASIA s textilnými tienidlami hnedej farby. |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 100 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | chróm |
| Séria: | ANASTASIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
