Luster Aletta 2780 antická mosadz
Kód: 180724
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250327808 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo ALETTA v klasickom štýle. Biele sklenené tienidlá s bronzovým lemovaním. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 97 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALETTA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
