Luster 5252 Petunia chróm
Kód: 215846
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5998250352527 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo PETUNIA s tienidlom z dymového skla. |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 130 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
