LED svetelná reťaz Cherry 40LED 4m IP44 modrá
Kód: 235407
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920096215 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | LED vianočná reťaz, svetielka v tvare guličiek. 40 svetielok, dĺžka 4 metre. |
| Dĺžka: | 400 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Watáž: | 3,6 W |
| Farba svetla: | modrá |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230 V |
| Ďalšie údaje: | medzera medzi ledkami 10 cm, priemer guličky 25mm, dĺžka prívodu 5m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
