LED svetelná reťaz 120LED 3,6m záves teplá biela ZY2049/D4CW01
Kód: 208758
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920059913 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | LED svetelný záves. Veľkosť 3,6x0,7 metra, 200 lediek. Vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Šírka: | 360 |
| Výška: | 70 |
| Watáž: | 6W |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | 8 režimov svietenia |
| Napätie: | 240V |
| Ďalšie údaje: | 200 lediek, medzera medzi ledkami: 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
