LED svetelná reťaz 40LED 4m IP44 teplá biela D4AW01
Kód: 218763
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920095362 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | Reťaz 40 lediek. Dĺžka 4 metre. Teplé biele svetlo. Vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Dĺžka: | 400 |
| Watáž: | 3,6W |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Napätie: | 220V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Ďalšie údaje: | počet lediek: 40, medzera medzi ledkami: 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
