LED svetelná reťaz Cherry 480led 48m IP44 teplá biela ZY1605T
Kód: 196724
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920028407 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | LED svetelná reťaz Cherry guľôčky, 480 lediek. Dĺžka 48metrov. Na vonkajšie aj vnútorné použitie. Prívodný kábel 5m. |
| Dĺžka: | 4800 |
| Watáž: | 9W |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Napätie: | 230V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Ďalšie údaje: | 480 lediek, medzera medzi ledkami: 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
