Detské LED svietidlo L55-16 Morský svet
Kód: 198127
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadené detské svietidlo s motivom rybičky. Svietidlo do detskej izby má priemer 40cm.
Watáž: LED 18W, 6400K, 220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 605036622824 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Označenie:L55-16; Wataž:Led 18W; Teplota chromatičnosti:6400K; 220-240V; IP20; Farba:Prisadene detske svietidlo s motivom rybicky |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 16 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | modrá |
| Séria: | MORSKÝ SVET |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
