Detské LED svietidlo L55-15 Obláčiky
Kód: 198126
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Roztomilé prisadené svietidlo s detským motívom, ružové nebo, oblaky, dúha. Svietidlo do detskej izby má priemer 40cm.
Watáž: LED 18W, 6400K, 220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 605036622817 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Označenie:L55-15; Wataž:Led 18W; Teplota chromaticnosti:6400K; 220-240V; IP20; Farba:Prisadene svietidlo s detskym motivom,ružove nebo |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 16 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | ružová |
| Séria: | OBLÁČIKY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
