Detský luster HELLO KITTY 4305 Angel
Kód: 192184
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detský luster s obrázkom obľúbenej kreslenej mačičky Hello Kitty.
Priemer: 23 cm
Dĺžka: 80 cm.
Watáž: max 1x 60W, závit E27, 220-240V / 50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8699965471684 |
| Značka: | Disney |
| Obchodný text: | Označenie:4305 Hello kitty; Wataž: 1x60W E27; 220-240V; IP20; Farba: Biely zaves/Farebna potlač Hello Kitty |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 80 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | ružová |
| Séria: | HELLO KITTY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
