Žiarovka reflektorová R39 30W 2700K E14
Kód: 166215
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Reflektorová žiarovka mliečna.
Watáž: 30W, 150lm, 2700K.
Závit: E14.
Rozmery: 3,9 x 6,8 cm.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 1 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8698965414073 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 30W; Závit E14; 150lm; 3000K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 1000h |
| Šírka: | 3,9 |
| Výška: | 6,8 |
| Hmotnosť: | 0,005 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 150lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | sklo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 1000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
