Žiarovka LED ZELDA 3CCT 5W
Kód: 261278
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 5W LED NAHRADA GU-10 400lm 3CCT--- 3000K,4000K,6500K 100-250V/50-60Hz Priemerná životnosť 20000h SMD LEDDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8683684231315 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | náhrada GU10 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 400lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20000hod |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 2,1 |
| Stmievateľné: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
