Žiarovka LED vintage HL001015010 10W 4200K E27
Kód: 167879
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8680985570266 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | FILAMENT LED žiarovka FILAMENT GLOBE, vo vintage štýle. |
| Šírka: | 6,7 |
| Výška: | 11,2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 1200 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Materiál: | sklo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | FILAMENT GLOBE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
