Žiarovka LED UFO PRO HL0010560070 70W 6400K E27
Kód: 191821
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare UFO.
Watáž: SMD LED 70W, 7500lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 17 x 17 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8680985564074 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Watáž: | 70W |
| Svietivosť: | 7500lm |
| Farba svetla: | 6400k - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
| Šírka: | 17 |
| Výška: | 17 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
