Žiarovka LED PETA HL0010450008 8W 4200K G9
Kód: 82116
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 8W, 730lm, 4200K.
Závit: G9.
Rozmery: 1,85 x 5,5 cm.
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985554723 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | G9 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 730lm |
| Farba svetla: | 4200k - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Materiál: | plast |
| Šírka: | 1,85 |
| Výška: | 5,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
