Žiarovka LED PETA HL0010450006 6W 6400K G9
Kód: 180276
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 6W, 520lm, 6400K.
Závit: G9.
Rozmery: 1,6 x 5cm..
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985554709 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | G9 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 520lm |
| Materiál: | plast |
| Farba svetla: | 6400k - studené svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Šírka: | 1,6 |
| Výška: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
