Žiarovka LED MIDI HL458L 1,5W 2700K G4
Kód: 190210
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 1,5W, 110lm, 2700K.
Závit: G4.
Rozmery: 1,2 x 3,4 cm.
12 V DC, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985502670 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 1,2 |
| Výška: | 3,4 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 1,5W |
| Svietivosť: | 110 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
