Žiarovka LED HL4305L 5W 4200K E27
Kód: 194081
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985532165 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka PREMIER. |
| Závit: | E27 |
| Šírka: | 5,5 |
| Výška: | 10 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast PMMA |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
