Žiarovka LED HL0010940050 50W 3000K E27
Kód: 265227
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 100W, 10600lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 13,8 x 23 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED priemyselné |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 10600lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
| Šírka: | 13,8 |
| Výška: | 23 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
