Žiarovka LED HL0010910002 2W 640K G4
Kód: 257710
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8683684227080 |
| Značka: | Horoz |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 1 |
| Výška: | 3,3 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 1,5W |
| Svietivosť: | 175lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
