Žiarovka LED HL0010900003 3W 6400K G4
Kód: 257708
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8683684227073 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 1,3 |
| Výška: | 3,7 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 280lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
