Žiarovka LED HL0010890004 4W 2700K E14
Kód: 257714
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8683684224102 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED žiarovka FILAMENT BALL |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 7,8 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 450lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
