Žiarovka LED HL0010610040 s lopatkami 40W červená E27
Kód: 167324
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Úžasná dizajnová LED žiarovka so štyrmi svietiacimi lopatkami, ktoré sa dajú sklápať. Svieti aj kruhová plocha v strede.
Watáž: SMD LED 40W, 252lm.
Farba svetla: červená.
Rozmery: priemer s roztiahnutými lopatkami 35cm, pri sklopených lopatkách 8,5 x 16,5 cm.
Závit: E27.
160-250V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985575414 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Šírka: | 8,5 |
| Výška: | 16,5 |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 252lm |
| Farba svetla: | červená |
| Napätie: | 160-250V |
| Obchodný text: | Úžasná dizajnová LED žiarovka so štyrmi svietiacimi lopatkami, ktoré sa dajú sklápať. Svieti aj kruhová plocha v strede. |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
