Žiarovka LED HL0010590002 Zelená E27 2W Strom
Kód: 167329
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985572017 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED žiarovka PINE v tvare stromčeka. |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 23 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2 W |
| Svietivosť: | 187lm |
| Farba svetla: | zelená |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Materiál: | sklo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
| Séria: | PINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
