Žiarovka LED HL0010550012 12W 6400K E27 nabíjateľná
Kód: 180792
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Nabíjateľná LED žiarovka biela. Watáž: SMD LED 12W, 1050lm.
Výdrž je 3,5 hodiny naplno.
Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 8 x 15,4 cm.
100-250V/50-60Hz, priemerná životnosť 30 000 hodín.
3,7V 2200mAh Li-ion batéria.
Pohotovostný režim: 4,5W - 500lm.
Pokiaľ je vo vašom systéme elektrina, potom
sa žiarovka bude naďalej nabíjať a prepínaním môžete zapnúť a vypnúť
žiarovku.
Keď je poloha spínača zapnutá a potom sa vaša elektrina
vypne; v tejto situácii sa žiarovka rozsvieti okamžite.V situácii, keď je
elektrina vypnutá, môžete tiež ovládať (zapnutú alebo vypnutú) žiarovku jej
zapnutím ako bežnú žiarovku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985547534 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1150 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 100-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
