Žiarovka LED HL0010470006 6W 3000K G9
Kód: 261276
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické
parametre:
Watáž 6W
Závit
G9
600lm
3000K
220-240V/50-60Hz
Priemerná životnosť 25000h
SMD
LED
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8683684221804 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | G9 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 6W; Závit G9 600lm; 4200K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 600lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
