Žiarovka LED HL0010460006 6W 6400K E14
Kód: 257713
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 6W, 520lm, 6400K. Závit: E14. Rozmery: 2,6 x 5,8 cm. 220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 20 000 hodín.Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8683684227110 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 2,6 |
| Výška: | 5,8 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 520lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
