Žiarovka LED HL0010460004 4W 6400K E14
Kód: 180291
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 4W, 360lm, 6400K.
Závit: E14.
Rozmery: 2,6 x 5,4 cm.
220-240V/50-60Hz, priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8680985554860 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E14 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 360lm |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Šírka: | 2,6 |
| Výška: | 4,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
