Žiarovka LED HL0010420012 12W 4200K E27
Kód: 200807
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 12W, 1000lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 8 x 11,5 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985546926 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 11,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1150lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
