Žiarovka LED HL0010400006 6W 4200K E14
Kód: 200805
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 6W, 480lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E14.
Rozmery: 5 x 8,6 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8680985546902 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 8,6 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 480lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
