Žiarovka LED HL0010390004 4W 4200K E14
Kód: 200804
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 4W, 260lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E14.
Rozmery: 3,9 x 6,8 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8680985546896 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 3,9 |
| Výška: | 6,8 |
| Hmotnosť: | 0,1 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 260lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
