Žiarovka LED HL0010300006 6W 2200K E27 Globe
Kód: 199052
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásna vintage žiarovka z jantárového skla.
Watáž: FILAMENT LED, 6W, 2200K, 540lm.
Závit: E27.
Rozmery: 12,5 x 17,2 cm.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8680985570907 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED FILAMENT žiarovka |
| Šírka: | 12,5 |
| Výška: | 17,2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 540lm |
| Farba svetla: | 2200K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | jantárová |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000h |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | RUSTIC GLOBE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
