Žiarovka LED HL0010200020 20W 6400K E27
Kód: 196900
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare gule.
Watáž: SMD LED 20W, 1650lm. Farba svetla: 6400K - studené svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 12 x 16,1 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8680985536354 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre: ; SMD LED ; 220-240V/50-60Hz; Závit: E27; Wattáž: 20W,1650lm; 6400K; Priemerná životnosť: 25000h |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1650lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
