Žiarovka LED HL0010150004 4W 2700K E27
Kód: 218356
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8680985531014 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED žiarovka FILAMENT GLOBE |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 10,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4 W |
| Svietivosť: | 450 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Materiál: | sklo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | FILAMENT GLOBE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
