Žiarovka LED HL0010140006 6W 4200K E14
Kód: 167878
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vintage LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8680985569192 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 700lm |
| Závit: | E14 |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Materiál: | sklo |
| Obchodný text: | LED žiarovka FILAMENT FLAME |
| Šírka: | 3,5 |
| Výška: | 11,8 |
| Séria: | FILAMENT FLAME |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
