Žiarovka LED HL0010070002 1,5W 2700K G4 stmievateľná
Kód: 190192
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985502496 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | POWER LED žiarovka |
| Šírka: | 1,4 |
| Výška: | 4,6 |
| Závit: | G4 |
| Watáž: | 1,5W |
| Svietivosť: | 105lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
