Žiarovka LED HL0010060009 9W 4200K E27
Kód: 257698
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684221873 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka PREMIER |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 11 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 4200K |
| Napätie: | 175-250V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast PMMA |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
