Žiarovka LED HL0010060007 7W 3000K E27
Kód: 257694
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 7W Závit E27 760lm 3000K 175-250V/50-60Hz Priemerná životnosť 25000h SMD LEDDodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8683684221842 |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka PREMIER |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 5,5 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 760 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 175-250V / 50-60 Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast PMMA |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
