Žiarovka LED HL0010050008 8W 4200K E27
Kód: 191781
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka, watáž: SMD LED 8W, 800lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo. Závit: E27. Rozmery: 4,5 x 9 cm. 175-250V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985563527 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 800lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
