Žiarovka LED HL0010050006 6W 4200K E27
Kód: 194102
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka, watáž: SMD LED 6W, 510lm.
Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E27.
Rozmery: 4,5 x 8 cm.
175-250V/50-60Hz, priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985532295 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 510lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Materiál: | plast |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 4,5 |
| Výška: | 8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
