Žiarovka LED HL0010030008 8W 4200K E14
Kód: 180795
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare sviečky.
Watáž: SMD LED 8W, 800lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E14.
Rozmery: 3,7 x 11 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8680985567372 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E14 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 8W; Závit E14; 800lm; 4200K; 175-250V/50-60Hz; Priemerná životnosť 25000h; SMD LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 800lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
