Žiarovka LED HL0010030006 6W 3000K E14
Kód: 194104
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare sviečky.
Watáž: SMD LED 6W, 510lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Závit: E14.
Rozmery: 3,7 x 10 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E14 |
|---|---|
| EAN: | 8680985533407 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 510lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 175-250/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
