Žiarovka LED HL0010020010 10W 3000K GU10
Kód: 199065
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 10W, 800lm. Farba svetla: 3000K - teplé svetlo. Závit: GU10. Rozmery: 5 x 5,5 cm. 175-250V/50-60Hz. Priemerná životnosť: 25 000 hodín.Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985573731 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 5,65 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - svetlo teplé |
| Napätie: | 175-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
