Žiarovka LED HL0010020008 8W 4200K GU10
Kód: 194093
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED žiarovka. Watáž: SMD LED 8W, 610lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: GU10.
Rozmery: 5 x 5,5 cm.
175-250V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED G9, G4, GU10 |
|---|---|
| EAN: | 8680985529844 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 5,65 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 610 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-240V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
