Žiarovka LED GLOBE HL0010200020 20W 4200K E27
Kód: 257702
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 16,1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 2010lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 175-250V |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
