Žiarovka LED Fox HL0010690015 15W E27 6400K
Kód: 216401
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985598550 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka FOX. |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 14,6 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V / 50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
