Žiarovka LED Fox HL0010690006 6W E27 6400K
Kód: 216398
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8680985598529 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED žiarovka FOX. |
| Šírka: | 3 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 510 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 175-250V / 50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
